Kosmetyki, olejki do włosów

Wygląd pięknej kobiety

Operacje estetyczne – efekty i ryzyko

31 stycznia 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Ryzyko: Zawsze jest pewne ryzyko związane z zabiegiem. Nie możesz zapomnieć o tym czynniku. Chirurg może wprowadzić pewne błędy, możesz dostać nagłego krwotoku podczas operacji. Dobrze się czujesz z myślą, że mogą wystąpić pewne bardziej poważne problem z powodu Twojego zabiegu z zakresu chirurgii estetycznej? Rekonwalescencja: jak wszystkie zabiegi medyczne, również te w gabinetach chirurgii estetycznej wymagają czasu, aby twoje ciało mogło w pełni otrząsnąć się ze skutków postępowania podczas zabiegu. Oprócz wpływu fizycznego, operacja może odbić się na życiu także w inny sposób. Trzeba mieć taką świadomość, że możesz nawet uzależnić się od zabiegów, jeżeli efekty pierwszej operacji okażą się zadowalające. Efekty psychologiczne- One są celem chirurgii estetycznej, chodzi o to, żebyś czuła się dobrze w swoim ciele, bo chcesz wyglądać bardziej jak wersja idei samej siebie. Pamiętaj jednak, że operacjami estetycznymi nie da się wyleczyć depresji i pozbyć wszystkich kompleksów. Jeżeli w ogóle się sobie nie podobasz i nie akceptujesz samej siebie, najpierw porozmawiaj z psychologiem.

Pęcherz

29 stycznia 2014

Kategoria: Pielęgnacja ciała;
Tagi: , , ,

Z dermatologicznego punktu widzenia, pęcherz nie jest niczym innym, jak wykwitem wystającym ponad powierzchnię skóry. Jego średnica wynosi ponad pół centymetra. Wewnątrz pęcherza znajduje się tak zwany płyn limafyczny. Przyczyn powstawania pęcherzy jest bardzo wiele. Mogą być skutkiem otarć albo poparzeń. Nie zawsze pojawiają się tylko i wyłącznie na skórze, często spotkać się z nimi można także i na błonie śluzowej. W dermatologii wyszczególnia się kilka rodzajów pęcherzy. W związku z tym wymienić można tutaj takie pęcherze jak dermolityczne, podrogowe, podnaskórkowe oraz śródnaskórkowe. Bez względu na rodzaj, żadnego pęcherza nie powinno się przekłuwać, najlepiej jest im pozwolić na samoistne ustąpienie. Wówczas nie pozostawią po sobie pamiątek w postaci drobnych blizn albo przebarwień skóry – niezwykle ważne jest to w głównej mierze w przypadku osób o skórze podatnej na ich powstawanie.

Chirurgia estetyczna – gdzie najtaniej?

28 stycznia 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Chirurgia estetyczna – gdzie najtaniej? Zabiegi chirurgiczne, takie jak plastyka brzucha (Abdominoplastyka), korekcja powiek (Blepharoplastyka), powiększenie piersi (powiększenie piersi lub podnoszenie), powiększenie pośladków, plastyka nosa, facelift (podciąganie), liposukcja ( odsysanie tłuszczu), powiększenie policzków i wszczepienie kości policzkowych i przeszczep włosów lub nie chirurgiczne metody, takie jak Botox i depilacja laserowa, wszystkie te zabiegi chirurgii estetycznej dostępne są w dość niższych cenach w krajach rozwijających się.

Kosmetyki do higieny intymnej

26 stycznia 2014

Kategoria: Kosmetyka;
Tagi: , , ,

Kobiety mają wielkie problemy z dobraniem lub nawet nabyciem kosmetyków do higieny intymnej. W aptekach lub drogeriach wiele dziewczyn wstydzi się kupić dany produkt do korzystania w naszych okolicach. Nie zawsze szare mydło pomoże jak to mówiły prababki czy ciotki. Oczywiście w ich czasach były to za pewno najlepsze specyfiki, które dawały sobie radę z różnymi zakażeniami, czy stanem zapalnym narządów płciowych. Ginekolodzy powtarzają nam cały czas, że powinniśmy korzystać z tych kosmetyków, które potrafią nas wyleczyć nawet z najgorszego bólu. U nas w Polsce jeszcze nie ma aż takiej swobody, że dziewczyny wchodzą sobie spokojnie do apteki i proszą o tego typu „lekarstwa” bo często jakaś pani na nas krzywo spojrzy, coś nam dopowie, a my jesteśmy jeszcze strasznymi wstydziochami, które wysyłają swoich chłopaków by nabyli konkretny towar. Nie powinniśmy się sugerować innymi ludźmi, bo jest to złe twierdzenie i w każdej dziedzinie jak byśmy tak myśleli nie wychodzili byśmy z jednego pokoiku.

Jak dobrze wytuszować oczy?

26 stycznia 2014

Kategoria: Kosmetyka, Pielęgnacja ciała;
Tagi: , , ,

Kobiety w kwitnącym wieku chcą cały czas być powiązane z pracą. Lecz muszą odpowiednio o siebie dbać, ładnie wyglądać i być zadbane. Jest to o tyle ważne, że ma się cały czas kontakt z ludźmi, klientem. A dokładnie wytuszowane rzęsy dodają nam nieskazitelnego spojrzenia jak i doskonałego samopoczucia. Powinniśmy pamiętać o paru przydatnych wskazówkach, bez których ani rusz! Najważniejsze to na pewno dokładnie trzeba je wyczesać, jednak nic nam nie wyjdzie jeśli nasz tusz będzie zły. Może on nam nawet popsuć całą konsystencję naszego make – up. Godne są polecenia ze szczoteczkami, które od samego początku po sam koniuszek pokryte są sztucznymi włoskami. Pomogą one wam w dokładniejszym nałożeniu przy samym czubeczku naszych rzęs jak i w krańcach skroni. Tusz do rzęs jest jedną z najpopularniejszych rzeczy w torebce każdej kobiety jak i dziewczyny. Pamiętajmy, że jak nakładamy tusz musimy poruszać całą główką szczoteczki powoli ku górze z zygzakowatym ruchem naszej dłoni. Zyskujemy pięknie wyczesane z rezultatem jakbyśmy wrócili od kosmetyczki, która przykleiłaby nam sztuczne rzęsy. Koszt doklejenia jest naprawdę ogromny, a my jedynie dobrze dobraną główką możemy osiągnąć identyczny efekt.

nastpne »