Kosmetyki, olejki do włosów

Wygląd pięknej kobiety

Nadmierna potliwość

27 lutego 2014

Kategoria: Pielęgnacja ciała;
Tagi: , ,

Nadmierna potliwość jest kolejna dolegliwością o dermatologicznym podłożu, która w dość znaczący sposób potrafi człowiekowi uprzykrzyć życie. Mówiąc najbardziej ogólniej, jest to taki stan, kiedy organizm produkuje zbyt duże ilości potu. Generalnie rzecz biorąc, wyszczególnia się dwa rodzaje nadmiernej potliwości. A zatem może mieć ona charakter pierwotny albo wtórny. W obrębie każdego spośród nich dodatkowo wyróżnić można kilka odmian. Dla przykładu w zakresie potliwości pierwotnej można mieć do czynienia z ogniskową nadmierną potliwością twarzy lub też z potliwością uogólnioną. Z kolei jeżeli chodzi o potliwość wtórną, to jest ona jednym ze skutków ubocznych bardzo wielu chorób, między innymi neurologicznych, nowotworowych i endokrynologicznych. Sposobów leczenia nadmiernej potliwości znanych jest bardzo wiele, włącznie z zastosowaniem rozwiązań w postaci zabiegów o charakterze chirurgicznym.

Operacje estetyczne – za i przeciw

26 lutego 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Operacje estetyczne – za i przeciw Czy podoba Ci się pomysł, że chirurgia estetyczna może zmienić sposób, w jaki patrzysz na siebie? Chirurgia estetyczna jest dobra osób pragnących poprawy i chcących zmienić swój wygląd. Zanim zdecydujesz się iść pod nóż, aby wyglądać lepiej, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy najpierw.

Chirurgia estetyczna – wybór specjalisty

25 lutego 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , ,

Szukaj najlepszego chirurga estetycznego. Inna rzecz, o której musisz upewnić się, kiedy planujesz przejść operację plastyczną jest to, że powinno się iść do chirurga, który jest doświadczony i kompetentny w tej kwestii. Większość ryzyka i zagrożenia związane jest z chirurgiem plastycznym, ale można temu zapobiegać poprzez wybór doświadczonego w swej pracy chirurga. Dobry lekarz nigdy Cię nie zawiedzie. Lepiej wydać od razu więcej pieniędzy na jeden solidnie przeprowadzony zabieg, niż cierpieć z powodu oszpecenia. Jak możesz być pewna, że znalazłaś doświadczonego chirurga? Byłoby najlepiej, gdyby się zrobił wiele badań w pierwszej kolejności. Dowiedzieć się o zakresie doświadczenia chirurga. Nie zaszkodzi w ogóle, jeśli chcesz sprawdzić jego kompetencje na samym początku. Szukaj opinii w sieci, kontaktuj się z byłymi pacjentami. Należy pamiętać jednak, że twoje zdrowie jest zagrożone. Należy dbać o to, czy robisz wszystko poprawnie, zanim zdecydujesz się iść pod nóż jakiegokolwiek chirurga dzisiaj.

Toksyny sinicowe

24 lutego 2014

Kategoria: Pielęgnacja ciała;
Tagi: , ,

Chorób skóry znanych jest bardzo wiele. Rozmaite są tez czynniki je wywołujące. W niektórych przypadkach z kolei ciężko mówić o stricte chorobach, ale są to bardzo silne podrażnienia, których konsekwencją mogą być właśnie poważne schorzenia. Wymienić można wiele czynników owe podrażnienia wywołujących. Znakomitym przykładem w tym miejscu będą toksyny sinicowe. Generalnie rzecz biorąc, na takie ryzyko narazić się można w trzech sytuacjach. A zatem będzie to kąpiel w wodzie, gdzie miejsce ma zakwit sinic, spożycie takiej wody bądź też skonsumowanie ryb wyłowionych z takiego właśnie zbiornika. Sinicowe toksyny podzielić można na kilka grup, jak między innymi mikrocystyny. W naszym kraju nie ma niestety zwyczaju oznaczania w kąpieliskach stężenia tego rodzaju toksyn. Objawy, jakie występują wskutek kontaktu z toksynami sinicowymi są uzależnione głównie od tego, jakiego rodzaju był to kontakt.

Typy zabiegów z dziedziny chirurgii estetycznej

23 lutego 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Typy zabiegów z dziedziny chirurgii estetycznej Facelift: Technicznie nazywany podciąganiem, facelift jest zasadniczo częścią leczenia Anti Aging, które polega na naciągnięciu mięśni twarzy i szyi oraz usunięciu nadmiaru skóry, nie pozostawiając zmarszczek, a nadając bardziej młodzieńczy wygląd. Korekcja nosa: Ten zabieg przeprowadza się w celu polepszenia estetyki nosa, poprawy jego kształtu i wielkości. Plastyka brzucha: Abdominoplastyka jest terminem medycznym w chirurgii estetycznej. Stosowany jest, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu i skóry z brzucha, co daje efekt płaskiego brzucha. Operacja piersi: istnieje różnorodność zabiegów piersi, które pozwalają skorygować, poprawić lub zrekonstruować piersi u kobiet. Chirurgia implantów piersi, na przykład, jest używany do powiększenia rozmiaru piersi stosując wypełnione protezy. W przypadku kobiet posiadających piersi opadające, można zastosować zabieg podnoszenia piersi, natomiast kobiety z ogromnymi piersiami mogą wybrać operację zmniejszenia piersi. Implanty w policzkach : Jest to zabieg, która obejmuje wszczepienie implantu syntetycznego po policzki i naturalnej kości policzkowej, aby zmienić kształt i rozmiar brody i policzków.

nastpne »