Kosmetyki, olejki do włosów

Wygląd pięknej kobiety

Chirurgia estetyczna – zabiegi

12 marca 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Chirurgia estetyczna – zabiegi Poznaj kilka rodzajów zabiegów, które oferuje chirurgia estetyczna. Zabiegi z użyciem botoxu są na czele listy pięciu najpopularniejszych operacji plastycznych kobiet na całym świecie, a następne na liście jest powiększanie piersi i liposukcja oraz plastyka brzucha. Nadchodzą te dni, kiedy ludzie uwierzą w to, że chirurgia estetyczna nie jest tylko dla kobiet. Od jakiegoś czasu mężczyźni również lubią wyglądać bardziej atrakcyjnie, tak samo jak kobiety, a zabiegi z dziedziny chirurgii estetycznej są coraz częściej stosowane do tych celów, jako forma zabiegu kosmetycznego. Mężczyźni w Ameryce stanowią szybko rozwijający się segment branży chirurgii estetycznej, coraz częściej wybierają zabiegi estetyczne, takie jak botox, depilację laserową, mikrodermabrazję, peeling chemiczny, a również miękkie wypełniacze tkankowe. Oprócz wyżej wspomnianych procedur, liposukcja, plastyka nosa, a także operacje ginekomastia są najbardziej poszukiwane po kosmetycznych zabiegów chirurgicznych wśród mężczyzn. Chirurgia estetyczna w Europie również odnotowała gwałtowny wzrost liczby młodych estetyczno-chirurgicznych pacjentów w wieku od pięciu do 15 lat.

Co należy wziąć pod uwagę

11 marca 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Chirurgia estetyczna zmienia sposób patrzenia. Osiągamy dzięki niej zmiany w różnych częściach naszego ciała, ale czasem to nie wygląda tak, jak chcemy. Należy o tym myśleć. Czego się spodziewasz? Jedna rzecz, którą należy dokładnie rozważyć, to Twoje oczekiwania co do zabiegu. Czy wierzysz, że będziesz wyglądać tak jak sobie to wymarzyłaś po przejściu zabiegu? Powinnaś sprawdzić swoje oczekiwania wobec tego, co jest rzeczywiste do uzyskania, wtedy nie będziesz rozczarowana. Poniesienie kosztów, chirurgia estetyczna, nie jest objęta ubezpieczeniem zdrowotnym, ponieważ tak naprawdę nie robi jej się dla zdrowia, ale dla urody. Należy więc wiedzieć, że koszty zabiegu będą musiały być poniesione z innego źródła. Jeśli nie masz na to pieniędzy, to nie powinnaś rozważać zabiegu w ogóle.

Ryzyko i zalety – chirurgia estetyczna

11 marca 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , ,

Ryzyko i zalety – chirurgia estetyczna Więc dlaczego jest tak wiele operacji plastycznych i estetycznych, co generuje popyt i jakie ryzyko może spotkać pacjentów? Najbardziej oczywistym powodem jest to, że ludzie chcą dobrze wyglądać i szukają różnych rozwiązań, aby odjąć sobie lat. Chirurgia estetyczna zwiększa pewność siebie. Nie tylko poprawie się wygląd danej osoby, można poprawić także ich stosunek do samych siebie. Pracodawcy są bardziej skłonni zatrudniać osoby atrakcyjne. Jeżeli dana osoba ma nadwagę, to chirurgia estetyczna może pomóc jej w utracie masy ciała, dzięki czemu pomaga ona odzyskać młodzieńczą szczupłość szybciej i bardziej trwale niż wyłącznie dieta. W dzisiejszej kulturze starzenie się jest niepożądane. Przy tak wielu multi-milionerach w na całym świecie, starzenie się oznacza raczej bycie coraz mądrzejszym lub bardziej zamożnym. Jednakże, nawet przy dzisiejszych technologiach, chirurgia estetyczna ma jeszcze dojść pod górkę. Operacje niosą pewne ryzyko, na przykład:
– zakrzepy
– nadmierne lub nieoczekiwane krwawienie
– zakażenie
– śmierć tkanki
– paraliż
– utratę lub zmianę czucia
– zapalenie płuc
– wtórne operacje
– brak satysfakcji z wyników
– uszkodzenia nerwów
– uzależnienie od zabiegów
– wysokie zadłużenie lub bankructwo ze względu na koszty

Mikrodermabrazja

10 marca 2014

Kategoria: Pielęgnacja ciała;
Tagi: , , ,

Mikrodermabrazja to zabieg o kosmetycznym charakterze. Polega on na tym, iż przy użyciu strumienia mikrokrysztalków ścieraniu ulegają warstwy naskórka. Jest to zatem specjalistyczna odmiana peelingu i zdecydowanie bardziej aniżeli tradycyjny peeling efektywniejsza. Tego rodzaju zabiegi przeprowadzane są w profesjonalnych gabinetach, ponieważ potrzebny jest do togo odpowiedni sprzęt. Oczywiście, w sklepach kosmetycznych czy aptekach kupić obecnie można zestawy do samodzielnego wykonania zabiegu w zaciszu domowej łazienki, jednakże można sobie zaszkodzić, a nie pomóc, dlatego lepiej pójść do kosmetyczki. Mikrodermabrazja to nowoczesny zabieg, dzięki któremu ogólna kondycja skóry w zdecydowany sposób ulega poprawie. Pomaga także w uporaniu się z dolegliwościami, z którymi samemu nie można sobie poradzić – dla przykładu z bliznami czy głębokimi przebarwieniami. Prawdziwą popularność zaczęła zdobywać w osiemdziesiątych latach minionego stulecia, dziś zaś jest w gabinetach kosmetycznych standardem.

Wyspecjalizowane przybory do make – up

10 marca 2014

Kategoria: Pielęgnacja ciała;
Tagi: , , ,

Malując swoje oczy sprawiają nam one często wiele problemów i zazwyczaj nie lada wyzwanie. Złe kolory cieni, pojedynczy egzemplarz wyspecjalizowanego pędzelka do ich -nakładania to nie wszystkie „detale” które ważą jaki będzie efekt końcowy całej naszej pracy i wysiłku. Również do równomiernego rozłożenia podkładu są specjalne gąbeczki, właśnie one specjalizują się w tym byśmy były zadowolone z końcowego make – up. Jednak nawet najlepsze kosmetyki i narzędzia nie pomogą nam jeśli nie będziemy wiedzieć jak ich użyć , bowiem mocniejsze roztarcie cienia może zaważyć czy oko będzie oddwało swoją głębie czy może okaże się, że zostanie gorzej ukazane niż w rzeczywistości jest. Dlatego jeśli wybieramy się do profesjonalnego sklepu z artykułami typowo przystosowanymi do makijażu, poradźmy się profesjonalistki do czego konkretny pędzelek służy i jak dobierać kolory cieni by efekt był spójny i ładnie komponował się na naszych powiekach jak i równoważył z całą twarzą. Jest to bardzo ważne bo jak to się mówi, że na wygląd się nie patrzy, jednak to właśnie on przykuwa nasz wzrok do konkretnej osoby.

nastpne »