Kosmetyki, olejki do włosów

Wygląd pięknej kobiety

Chirurgia estetyczna – zabiegi

12 marca 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Chirurgia estetyczna – zabiegi Poznaj kilka rodzajów zabiegów, które oferuje chirurgia estetyczna. Zabiegi z użyciem botoxu są na czele listy pięciu najpopularniejszych operacji plastycznych kobiet na całym świecie, a następne na liście jest powiększanie piersi i liposukcja oraz plastyka brzucha. Nadchodzą te dni, kiedy ludzie uwierzą w to, że chirurgia estetyczna nie jest tylko dla kobiet. Od jakiegoś czasu mężczyźni również lubią wyglądać bardziej atrakcyjnie, tak samo jak kobiety, a zabiegi z dziedziny chirurgii estetycznej są coraz częściej stosowane do tych celów, jako forma zabiegu kosmetycznego. Mężczyźni w Ameryce stanowią szybko rozwijający się segment branży chirurgii estetycznej, coraz częściej wybierają zabiegi estetyczne, takie jak botox, depilację laserową, mikrodermabrazję, peeling chemiczny, a również miękkie wypełniacze tkankowe. Oprócz wyżej wspomnianych procedur, liposukcja, plastyka nosa, a także operacje ginekomastia są najbardziej poszukiwane po kosmetycznych zabiegów chirurgicznych wśród mężczyzn. Chirurgia estetyczna w Europie również odnotowała gwałtowny wzrost liczby młodych estetyczno-chirurgicznych pacjentów w wieku od pięciu do 15 lat.

Co należy wziąć pod uwagę

11 marca 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Chirurgia estetyczna zmienia sposób patrzenia. Osiągamy dzięki niej zmiany w różnych częściach naszego ciała, ale czasem to nie wygląda tak, jak chcemy. Należy o tym myśleć. Czego się spodziewasz? Jedna rzecz, którą należy dokładnie rozważyć, to Twoje oczekiwania co do zabiegu. Czy wierzysz, że będziesz wyglądać tak jak sobie to wymarzyłaś po przejściu zabiegu? Powinnaś sprawdzić swoje oczekiwania wobec tego, co jest rzeczywiste do uzyskania, wtedy nie będziesz rozczarowana. Poniesienie kosztów, chirurgia estetyczna, nie jest objęta ubezpieczeniem zdrowotnym, ponieważ tak naprawdę nie robi jej się dla zdrowia, ale dla urody. Należy więc wiedzieć, że koszty zabiegu będą musiały być poniesione z innego źródła. Jeśli nie masz na to pieniędzy, to nie powinnaś rozważać zabiegu w ogóle.

Ryzyko i zalety – chirurgia estetyczna

11 marca 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , ,

Ryzyko i zalety – chirurgia estetyczna Więc dlaczego jest tak wiele operacji plastycznych i estetycznych, co generuje popyt i jakie ryzyko może spotkać pacjentów? Najbardziej oczywistym powodem jest to, że ludzie chcą dobrze wyglądać i szukają różnych rozwiązań, aby odjąć sobie lat. Chirurgia estetyczna zwiększa pewność siebie. Nie tylko poprawie się wygląd danej osoby, można poprawić także ich stosunek do samych siebie. Pracodawcy są bardziej skłonni zatrudniać osoby atrakcyjne. Jeżeli dana osoba ma nadwagę, to chirurgia estetyczna może pomóc jej w utracie masy ciała, dzięki czemu pomaga ona odzyskać młodzieńczą szczupłość szybciej i bardziej trwale niż wyłącznie dieta. W dzisiejszej kulturze starzenie się jest niepożądane. Przy tak wielu multi-milionerach w na całym świecie, starzenie się oznacza raczej bycie coraz mądrzejszym lub bardziej zamożnym. Jednakże, nawet przy dzisiejszych technologiach, chirurgia estetyczna ma jeszcze dojść pod górkę. Operacje niosą pewne ryzyko, na przykład:
– zakrzepy
– nadmierne lub nieoczekiwane krwawienie
– zakażenie
– śmierć tkanki
– paraliż
– utratę lub zmianę czucia
– zapalenie płuc
– wtórne operacje
– brak satysfakcji z wyników
– uszkodzenia nerwów
– uzależnienie od zabiegów
– wysokie zadłużenie lub bankructwo ze względu na koszty

Szukajcie zabiegów estetycznych za granicą

9 marca 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Szukajcie zabiegów estetycznych za granicą Jeśli zastanawiasz się nad wszelkiego rodzaju leczeniem kosmetycznym, ale koszt jest całkowicie nierealny dla twojego budżetu, to możesz szukać niedrogich opcji operacji w obcych krajach. Ze względu na dość niższe ceny zabiegów chirurgicznych w krajach rozwijających się, co roku miliony turystów medycznych przylatuje do różnych krajów z całego świata, które wykazują niskie zarobki, takich jak Indie, Belgia, Polska Tajlandia, Kostaryka i Meksyk.

Powiększenie piersi – kilka faktów

2 marca 2014

Kategoria: Chirurgia estetyczna;
Tagi: , , ,

Mammoplastyka, co jest powszechnie znane jako powiększanie piersi, jest to zabieg chirurgii estetycznej, który może poprawić wygląd kobiecych piersi. To może być przeprowadzone w celu zwiększenia ich kształtu i / lub rozmiaru piersi. Aby tak się stało, chirurg wykonujący operację byłoby wszczepia silikonowy implant do piersi pacjentki piersi. Pozwoli to zwiększyć rozmiar miseczki. Zabieg chirurgii estetycznej jest to duże przedsięwzięcie, a dostanie się na niego nie musi być wcale szybkie lub łatwe. Indywidualna konsultacja z chirurgiem musi nastąpić. Lekarz może wyjaśnić działania, które chcesz mieć, takie jak implanty i można skorzystać z okazji by zadać wszystkie pytania, które trzeba. Część procesu decyzyjnego musi nastąpić podczas takiej konsultacji. Niektóre kobiety w większym stopniu korzystają z implantów niż inne. Jeśli czujesz, że Twoje piersi są zbyt małe i chcesz większych, to operacja estetyczna daje Ci taką możliwość. Nie musisz iść od małych do bardzo dużych. Istnieje kilka rozmiarów, które można wybrać.

nastpne »