Kosmetyki, olejki do włosów

Wygląd pięknej kobiety

Letnie peelingi

7 lutego 2014

Kategoria: Kosmetyka;
Tagi: , , ,

Wyjeżdżając na wakacje powinniśmy sobie zafundować peeling całego ciała. Zrobi on z naszą skórą cuda! Lekko zetrze stary naskórek, a na nowy spokojnie będziemy mogły się opalić. Nasza opalenizna stanie się bardziej trwalsza i lepiej będzie się reprezentować bo stary nie będzie już zasłaniał nowego. Jednak wyjeżdżając nad morze możemy urządzić sobie bezpłatny peeling w postaci kamieni jakie „goszczą” na dnie wody lub brzegu. Nasz Bałtyk jest w takim stopniu zasolony, że bez żadnych dodatkowych specyfików możemy iść brzegiem morza i wykonywać darmową usługę, za którą u specjalistki w SPA zapłacimy wielkie pieniądze. I często musimy taki zabieg powtarzać parę razy by efekt końcowy chociaż w jakimś stopniu był widoczny gołym okiem. A jeśli mamy możliwość wyboru- to zdecydujmy się na darmową opcję zrobienia sobie peelingu. Możemy iść z najlepszą przyjaciółką lub rodziną na spacer, a przy okazji zdjąć klapeczki i korzystać z okazji jaka nam się przydarza. Wiele kosmetyczek doradza nam by zdecydować się na tego rodzaju masaż stóp.

Wizyta i ginekologa

2 lutego 2014

Kategoria: Kosmetyka;
Tagi: , , ,

Nasza pierwsza wizyta u ginekologa powinna dojść do skutku gdy skończymy osiemnaście lat. Jest to wiek, gdzie w naszym organizmie zajdzie wiele zmian wpływających na nasze życie intymne i dalsze problemy z narządami kobiecymi. Młode dziewczyny bardzo boją się pierwszej wizyty u swojego lekarza, jednak jest ona niezbędna. Zazwyczaj ginekolodzy są zadziwiająco pozytywnie nastawieni na kobiety w każdym wieku. Muszą oni mieć nadludzką cierpliwość i doskonałą wiedzę. Od nich zależy czy płeć żeńska zrazi się do systematycznego chodzenia czy może nie będzie miało skrupułów nawet z najmniejszym problemikiem by chociażby zadzwonić. Taka więź jest ogromnie ważna ponieważ w dzisiejszych czasach mało kobiet uczęszcza do poradni by zbadać się czy wszystko jest w porządku. Stąd wynikają takie problemy, a czasem i niestety śmierć niektórych pacjentek. Bardzo nagłośnioną chorobą jest rak szyjki macicy, na którą aż tak wiele nawet młodych dziewczyn zaczęło chorować. Lecz pomimo tych statystyk i tak niewiele z nas odwiedza swojego lekarza.

Domowe maseczki

1 lutego 2014

Kategoria: Kosmetyka;
Tagi: , , ,

W wieku dojrzewania możemy nabawić się różnego rodzaju trądziku. Nie zawsze chce on nam w późniejszych latach zejść. Stosujemy różnego rodzaju chemiczne specyfiki, jednak nie są one aż tak pomocne jak domowe maseczki w zwalczaniu niepożądanych bakterii. Jedynie wysuszają naszą twarz i potem trudno doprowadzić ją do poprzedniego stanu. Są sposoby na zwalczanie i zapobieganie wyprysków – to domowe maseczki. Królują one u gwiazd dużego ekranu, bowiem to dzięki nim wyglądają tak jak wyglądają i mają taką jedwabistą twarzyczkę. Naturalne składniki są odpowiedzialne za takiego typu rezultaty. Jednak trzeba pamiętać, że każde połączenie owoców czy warzyw da nam znakomity efekt końcowy. Również powinniśmy pamiętać o różnego rodzaju uczuleniach, na które akurat nasza skóra jest uczulona od najmłodszych lat. W różnego rodzaju gazetach czy czasopismach dla kobiet możemy się spotkać z przepisami dokładniejszego robienia wszystkich papek. Możemy je spokojnie stosować bo są one dokładnie przebadane przez specjalistów, znających się na tym fachu.

Kosmetyki do higieny intymnej

26 stycznia 2014

Kategoria: Kosmetyka;
Tagi: , , ,

Kobiety mają wielkie problemy z dobraniem lub nawet nabyciem kosmetyków do higieny intymnej. W aptekach lub drogeriach wiele dziewczyn wstydzi się kupić dany produkt do korzystania w naszych okolicach. Nie zawsze szare mydło pomoże jak to mówiły prababki czy ciotki. Oczywiście w ich czasach były to za pewno najlepsze specyfiki, które dawały sobie radę z różnymi zakażeniami, czy stanem zapalnym narządów płciowych. Ginekolodzy powtarzają nam cały czas, że powinniśmy korzystać z tych kosmetyków, które potrafią nas wyleczyć nawet z najgorszego bólu. U nas w Polsce jeszcze nie ma aż takiej swobody, że dziewczyny wchodzą sobie spokojnie do apteki i proszą o tego typu „lekarstwa” bo często jakaś pani na nas krzywo spojrzy, coś nam dopowie, a my jesteśmy jeszcze strasznymi wstydziochami, które wysyłają swoich chłopaków by nabyli konkretny towar. Nie powinniśmy się sugerować innymi ludźmi, bo jest to złe twierdzenie i w każdej dziedzinie jak byśmy tak myśleli nie wychodzili byśmy z jednego pokoiku.

Jak dobrze wytuszować oczy?

26 stycznia 2014

Kategoria: Kosmetyka, Pielęgnacja ciała;
Tagi: , , ,

Kobiety w kwitnącym wieku chcą cały czas być powiązane z pracą. Lecz muszą odpowiednio o siebie dbać, ładnie wyglądać i być zadbane. Jest to o tyle ważne, że ma się cały czas kontakt z ludźmi, klientem. A dokładnie wytuszowane rzęsy dodają nam nieskazitelnego spojrzenia jak i doskonałego samopoczucia. Powinniśmy pamiętać o paru przydatnych wskazówkach, bez których ani rusz! Najważniejsze to na pewno dokładnie trzeba je wyczesać, jednak nic nam nie wyjdzie jeśli nasz tusz będzie zły. Może on nam nawet popsuć całą konsystencję naszego make – up. Godne są polecenia ze szczoteczkami, które od samego początku po sam koniuszek pokryte są sztucznymi włoskami. Pomogą one wam w dokładniejszym nałożeniu przy samym czubeczku naszych rzęs jak i w krańcach skroni. Tusz do rzęs jest jedną z najpopularniejszych rzeczy w torebce każdej kobiety jak i dziewczyny. Pamiętajmy, że jak nakładamy tusz musimy poruszać całą główką szczoteczki powoli ku górze z zygzakowatym ruchem naszej dłoni. Zyskujemy pięknie wyczesane z rezultatem jakbyśmy wrócili od kosmetyczki, która przykleiłaby nam sztuczne rzęsy. Koszt doklejenia jest naprawdę ogromny, a my jedynie dobrze dobraną główką możemy osiągnąć identyczny efekt.

nastpne »